Arbedeyi ayırırken ‘taksisi’ çalındı: 40 bin TL’lik ziyan oluştu

Olay, evvelki gece Çukurova ilçesi Şehitler Bulvarı’nda meydana geldi. Erhan Z. ile Necmican K. ortasında çıkan tartışma, arbedeye dönüştü. Arbede sırasında Necmican K.’nin darbettiği Erhan Z., kaçıp, üzerinde anahtarı bulunan taksiye binerek kaçtı.

Polisin peşine düştüğü Erhan Z., Seyhan ilçesi Necip Fazıl Bulvarı’na çıktığı sırada direksiyon denetimini kaybetti. Taksi, bir binanın duvarına çarptı. Yaralanan Erhan Z., polisin çağırdığı ambulansla Adana Kent Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı, tedavisinin akabinde da gözaltına alındı.

Emniyetteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Erhan Z., çıkarıldığı mahkemece isimli denetimle hür bırakıldı.

BAYANI TAKİP EDİP LAF ATINCA HENGAME ÇIKMIŞ

Bu ortada, olaya ait yeni detaylar ortaya çıktı. Erhan Z.’nin motosikletiyle yolda yürüyen Buket K.’yi takip edip laf attığı, genç bayanın iletiyle yardım isteyince yakındaki konuttan eşi Necmican K.’nin gelip müdahale ettiği belirtildi.

Bu sırada durakta bekleyen taksici Ahmet Demir’in, bir taraftan cep telefonuyla manzara çekip öteki taraftan da arbede edenleri sakinleştirmeye çalıştığı, Necmican K.’nın ‘Senin karın var mı?’ diye reaksiyon gösterdiği tabir edildi.

Bunun üzerine Demir’in, “Bırakın kardeşim, polis cezasını versin, yapmayın” diyerek arbede edenleri ayırmak istediği, Erhan Z.’nin Ahmet Demir’in taksisine binerek kaçtığı ortaya çıktı.

40 BİN LİRALIK ZİYAN

Bu ortada, taksici Ahmet Demir, arabasında 40 bin liralık ziyan oluştuğunu belirterek Erhan Z.’den şikâyetçi oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.