Bahar Kapıda tam 1 yaşında! Yeni saatinde sevenleriyle birlikte olacak

Kanal7’nin en sevilen programlarından biri olan Bahar Gelir’le Bahar Kapıda programı, sevenleriyle bir senedir birlikte olmanın mutluluğunu yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde kutlaması gerçekleşirken, sevenleriyle yepyeni bir saatte buluşacağının haberi de açıklandı.

Farklı kişiliği ve sempatikliğiyle tanınan Bahar Gelir, Kanal7 ekranlarında gerçekleştirdiği programla magazin gündeminden düşmüyor. Yediden yetmişe tüm Türkiye’de yankı uyandıran ünlü sunucunun programı 4 Temmuz 2021’de yayın hayatına başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde tam 1 yılını doldurarak, ekip arkadaşlarıyla kutlama yapan Bahar Kapıda ekibinin mutlu halleri kameralara yansıdı.

bahar gelir

33 yaşındaki eski şarkıcı sunuculuktan önce Arkeoloji bölümünü bitirmiş ve ardından müziğe olan ilgisiyle birlikte konservatuar okumuştur. Duruşu ve tavırlarıyla sempati toplayan Bahar Gelir, sonrasında programlarda Türkiye’yi gezerek ekran başındakileri eğlendirmeyi başardı.

bahar kapıda ekibi

BİR YAŞINA ÖZEL GÜNCELLENEN YENİ YAYIN SAATİ

Bir yılını Kanal7 Medya Grubu’nda tamamlayan Bahar Gelir’in programının kutlaması ekip arkadaşlarının yanında Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman, Program Koordinatörü Avni Sarıhan katılımlarıyla gerçekleşti. Kutlamada pastanın görüntüsü dikkatleri üzerine çekerken, yeni yayın saati de ilan edildi.

Bundan sonraki süreçte yayın hayatına tam gaz devam eden “Bahar Kapıda” her pazar saat 19:00’da Kanal7 ekranlarında sevenleriyle buluşacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Kedinin kuşla imtihanı sosyal medyaya damga vurdu!

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.