Beşiktaş Ekuban’ı kiralamak istiyor!

Valerien Ismael idaresinde yeni dönem planlamasını yapan Beşiktaş’ta takıma yeni isimlerin katılması bekleniyor. Siyah beyazlılar, Larin’in yerine kanada Ekuban’ı getirmek istiyor. Siyah-beyazlılarda transfer gündemindeki öbür bir isim olan Odion Ighalo’dan ise olumsuz karşılık geldi. 

Boupendza zora girdi

Yeni kontrat konusunda muahede sağlanamaması sonrası Beşiktaş ‘tan ayrılan Cyle Larin’in yerine, kanada gol atabilen hamle oyuncusu arayışlarına devam eden Beşiktaş’ın iki maksadı var. Birisi Boupendza, diğeri Ekuban. Boupendza yarışında Galatasaray’ın devreye girmesi Beşiktaş’ın keyfini kaçırdı. Ek olarak Genoa’nın Ekuban için istediği 4 milyon Euro’luk bonservis bedelinin de fazla geldiği bildirildi. Beşiktaş’ın Ekuban konusundaki önceliğinin kiralama olacağı bildirildi.

Odion Ighalo’dan olumsuz cevap

Kartal’ın, Al Hilal grubunda oynayan 33 yaşındaki Nijeryalı santrfor Odion Ighalo’yla ilgilenen gruplar ortasında yer aldığı sav edilmişti. Arap basınında çıkan bu haberin akabinde, Siyah-Beyazlı taraftarlar yıldız isim için sevinirken üzen bilgi geldi. Golcü oyuncu için artık de ülkesi Nijerya’dan yeni bir sav ortaya atıldı. Habere nazaran Ulusal oyuncu, mesleğine Türkiye’de devam etmek istemediğini Beşiktaş’a iletti.

 

KAYNAK: FANATİK

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.