Cem Yılmaz’dan konuklarına Hepsiburada tavsiyesi

Türkiye’nin Hepsiburada’sı, yeni reklam sinemasında bağımsız araştırma kuruluşu FutureBright’ın E-ticaret NPS (Net Promoter Score/Tavsiye Etme Skoru) Araştırması” sonuçlarına nazaran “En Çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası” olduğunu Cem Yılmaz’ın eğlenceli senaryosuyla tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Cem Yılmaz’ın başrolünde oynayıp, direktör koltuğunda oturduğu reklam sinemasının senaryosu, Cem Yılmaz’ın konuklarına bir müzikle Hepsiburada’yı ‘tavsiye etmesi’ üzerine kurgulandı. Reklam sineması, Amerikalı ve Çinli konuğuyla yemek yiyen ünlü komedyene yöneltilen “Hepsiburada’yı çok seviyorsunuz, neden?” sorusuyla başlıyor. Bu soruya Çince verdiği “Çince nasıl söyleneceğini bilmiyorum” cevabının akabinde bir müzik ile karşılık vermek isteyen komedyen, ünlü müzik ‘Cancion Del Mariachi’nin Hepsiburada’ya özel uyarlamasını seslendiriyor.

Cem Yılmaz’ın Hepsiburada’nın en kıymetli farkının ‘güven’ olduğunun altını çizdiği, ‘Yarın Kapında’ ve ‘Kapında İade’ üzere hayatları kolaylaştıran Hepsiburada hizmetlerine dikkat çekerek konuklarına de Hepsiburada’yı tavsiye ettiği müziğe, sonunda konuklar ve restorandakiler de eşlik ediyor. Marka bildirilerini eğlenceli performansıyla aktaran reklam sinemasında, Cem Yılmaz “Hepsi burada başlar” diyor ve ‘Türkiye’nin en çok Tavsiye Edilen E-Ticaret Markası’ olduğunu tüm Türkiye’ye duyuruyor.

Künye:
Direktör – Cem Yılmaz
İdari üretimci – Öner Faruk Işık
Uygulayıcı üretimci – Onur Çakır
İmaj Direktörü – Yağız Yavru
Üretim Amiri – Hasan Gündüz
Yardımcı Direktör – Murat Dündar
Sanat Direktörü – Burak Yıldırım
Kostüm – Baran Uğurlu
Saç – Yaşar Ertem
Makyaj – Emre Aki
Işık Şefi – Kadir Yazıcı
Set Amiri – Adnan Aydın
Müzik: CANCION DEL MARIACHI, Cesar Rosas, BMG Bumblebee c/o Zeplin Edisyon

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.