Cumhurbaşkanı Erdoğan, Adana’da gençlerle buluşacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir yıl içerisinde 20’nci sefer gençlerle buluşacak. Büyük Gençlik Şöleni’ne bugün Adana ev sahipliği yapacak.

Türkiye’nin 81 vilayetinden 100 bini aşkın genç Adana Gençlik Şöleni’nde bir ortaya gelecek.

Erdoğan, bir birçok 2023 seçimlerinde birinci kere oy kullanacak gençlerle sohbet edecek, onların taleplerini dinleyecek.

Büyük Gençlik Şöleni, Adana’da son zamanlardaki en kapsamlı aktiflik olacak.

“ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERİN KİLİDİ ŞU YAHUT BU PARTİ DEĞİL GENÇLERİMİZDİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bu şölende gençlerimizin gücünden ve heyecanından bir kere daha istifade etme imkanı bulacağız. Tüm gençlerimizi Adana Stadyumu’ndaki şölenimize davet ediyorum. 2023 seçimlerinde 6 milyondan fazla gencimiz birinci kez oy kullanarak ülkesi ve kendi geleceği için siyasi irade ortaya koyacak. Bir öbür tabirle önümüzdeki seçimlerin kilidi şu yahut bu parti değil gençlerimizdir.” tabirlerini kullandı.

Şölenin düzenleneceği Yeni Adana Stadyumu’ndaki hazırlıklar 1,5 ay evvel başladı.

“TÜRKİYE’NİN HER TARAFINDAKİ GENÇ KARDEŞLERİMİZİ BURAYA BEKLİYORUZ”

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, büyük şölen öncesi hazırlıkları yerinde inceledi. Çelik, “Stadyum Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazır. Bütün genç kardeşlerimizi, Türkiye’nin her tarafındaki genç arkadaşlarımızı, genç kardeşlerimizi buraya bekliyoruz. İsmine yakışan bir gençlik şölenini burada gerçekleştireceğiz.” dedi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nın organize ettiği aktifliğe AK Gençlik’in 81 vilayet teşkilatı mensupları katılacak.

ÜNLÜ SANATKARLAR SAHNE ALACAK

Adana Gençlik Şöleni’nde ünlü sanatkarlar da sahne alacak. Oğuzhan Koç, Tuğçe Kandemir, Uğur Işılak ve Fazilet Kınay, Yeni Adana Stadyumu’nda gençlerle buluşacak.

KAYNAK: TRT HABER

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.