Galatasaray’dan Marco Rose’ye yakın markaj!

Galatasaray, Aralık ayına kadar kadro çalıştırmaya sıcak bakmayan Alman teknik adam Marco Rose’ye resmi teklifini iletirken salı gününe kadar vakit verdi.

Yeni Teknik Yönetici arayışlarını sürdüren Galatasaray, Marco Rose’den vazgeçmiyor. Lider Dursun Özbek ve kurmayları, resmi teklifini ilettiği Rose’ye salı gününe kadar düşünmesi için mühlet verdi. Borussia Dortmund ile yollarını ayırdıktan sonra boşta olan Alman hocanın yardımcıları ile birlikte yıllık 5.5 milyon Euro talep ettiği öğrenildi. Sarı-kırmızılılar, daha evvel Aralık ayına kadar dinlenmek istediğini ileten teknik adamdan fiyatında indirim de talep etti.

FATİH TERİM MASADA!

Yönetimin, önündeki öteki isim Okan Buruk. 2020’de Başakşehir’i şampiyon yapan, sonraki dönemin ortasında misyonundan ayrılan 48 yaşındaki teknik adam sarı-kırmızılıları çalıştırmayı çok istiyor. Buruk boş sözleşmeye imza atmaya hazır olduğunu daha evvel belirtmişti.

Masadaki sürpriz isim ise dikkat cazip. Kulislerde; Galatasaray topluluğunun en değerli figürlerinden biri olan Fatih Terim’in önümüzdeki hafta içinde Lider Dursun Özbek ile bir ortaya geleceği konuşuluyor.

TORRENT ÜLKESİNE GİTTİ

1 yıl daha kontratı olan Domenec Torrent, yeni idare ile görüşmeden tatil için ülkesi İspanya’ya gitti. Önümüzdeki hafta geri dönecek Torrent’in temsilcisinin İstanbul’da olduğu ve idare ile bir ortaya geleceği öğrenildi. Sportif Yönetici Pasquale Sensibile de “Yeni idareden kimse bana ulaşmadı. 4 aydır da kulüpten kimseyle transfer işleriyle ilgili bir şey konuşmadım” açıklamasını yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.