İzmir’de drone ile cinsiyet öğrenme partisi

Son yıllarda revaçta olan cinsiyet belirleme partileri, bebek bekleyen çiftler tarafından farklı konseptler denenerek düzenleniyor.

İzmir’in Karşıyaka ilçesinde yaşayan İrem-Yiğit Uslucan çifti de değişik bir aktiflikle doğacak bebeklerinin cinsiyetini öğrendi.

Drone üzerindeki balonu patlattı

Yakınlarının sürprizi ile drone üzerine bağlanan balonu patlatan çift, kız bebeklerinin dünyaya geleceğini öğrendi.

Büyük memnunluk yaşayan çiftin o anları drone ile çekilen imajlara yansıdı.

“Bize de sürpriz oldu”

16 haftalık gebe olan İrem Uslucan, “Eve ailemizi arkadaşlarımızı davet etmiştik. Bebeğin cinsiyetini o ana kadar yalnızca ablam biliyordu ve onun açıklamasını bekliyorduk. Yalnızca balon patlatılacak ve içerisinden çıkan renkle kız mı erkek bebek mi geleceğini öğreneceğiz sanıyorduk. Sonra balkondan drone sesleri gelmeye başladı. Bu bize de sürpriz oldu. Balkona çıktık, ucuna balon bağlanan drone yavaş yavaş bize yaklaştı. İğne ile balonu patlattık ve kız bebeğimiz olacağını öğrendik. Bu mevzuda pek çok konsept var lakin herhalde drone ile cinsiyet öğrenme konusunda öncü olduk diye düşünüyorum.” dedi.

“Erkek çocuğumuz olur diye düşünüyorduk”

İHA’ya konuşan baba adayı Yiğit Uslucan ise “Aslında yalnızca balon patlatıp bebeğimizin cinsiyetini öğrenecektik ancak Süleyman Kırkpınar isimli yakınımız bize sürpriz yaptı. Biz erkek çocuğumuz olur diye düşünüyorduk. Kız çocuğumuzun olacağını öğrenince daha keyifli olduk. Bu olay ileride çocuğumuz için de hoş bir anı olacak.” diye konuştu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.