Matthew McConaughey, oyuncu arkadaşı Woody Harrelson ile gerçek hayatta kardeş olabileceklerini düşünüyor

‘True Detective’ dizisinin ilk sezonunda rol alan Matthew McConaughey ve Woody Harrelson, yaklaşık 10 yıl sonra yeniden bir araya geliyor. İki ünlü yıldız, bu kez internet dizisinde birlikte rol alacak. İki oyuncu ve dost, gerçek hayatta kardeş olma ihtimallerinin bulunduğunu da düşünüyor. 

Adı henüz açıklanmayan dizi, ‘Schitt’s Creek’ dizisinin de yazarı ve yapımcısı David West Read’in imzasını taşıyacak. ‘Matthew McConaughey ve Woody Harrelson arasındaki tuhaf ve güzel bağ etrafında dönen, içten, garip bir çiftin aşk hikayesi’ olarak tanımlanan dizinin konusu, “Matthew ve Woody’nin dostluğu, ailelerinin bir arada, Matthew’un Teksas’taki çiftliğinde birlikte yaşamaya kalkmasıyla sınanır” şeklinde özetleniyor.

Matthew McConaughey yeniden bir dizide yer alacağı yakın dostu Woody Harrelson ile gerçek hayatta kardeş olma ihtimallerine karşı DNA testi yaptırmayı düşündüklerini söyledi.

McConaughey, katıldığı podcast programında annesinin geçmişte Harrelson’ın babasıyla yakın bir ilişkisi olduğunu öğrendiklerini söyledi.

Oyuncu, yakın dostuyla birlikte aile geçmişlerini araştırmaya başladıklarını söyledi. MccConaughey ve Harrelson, kardeş olma ihtimallerine karşı bir DNA testi yaptırmayı düşündüklerini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir