Polis memuru eşini ve oğlunu öldürüp, intihar etti

Batman’da polis memuru H.M. (50), oturduğu lojmanın bahçesinde tartıştığı eşi L.M. (47) ve oğlu T.M.’ye (18) tabancayla kurşun yağdırdıktan sonra intihar etti. H.M. olay yerinde hayatını kaybederken, hastaneye kaldırılan eşi ve oğlu da tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti. Çiftin küçük çocuklarının ise olay sırasında konutta olduğu öğrenildi.

Olay, saat 17.00 sıralarında Memur-Sen TOKİ konutları polis lojmanlarının bahçesinde meydana geldi.

İl Emniyet Müdürlüğü’nde misyonlu özel harekat polisi H.M., oturduğu lojmanın bahçesinde eşi L.M. ve oğlu T.M. ile tartıştı.

İddiaya nazaran, tartışma sırasında oturduğu daireye çıktıktan kısa müddet sonra yine bahçeye gelen H.M., eşi ve oğluna tabanca ile kurşun yağdırdı. L.M. ile T.M., bedenlerine isabet eden kurşunlarla yere yığılırken, silahı göğsüne dayayan H.M., ateşleyerek intihar etti.

Silah sesleri üzerine olay yerine gelen komşuları, 3 kişiyi kanlar içerisinde yerde yatarken görünce 112 Acil Davet Merkezine haber verdi. İhbar üzerine kısa müddette polis ve sıhhat takımları geldi.

Sağlık vazifelilerinin yaptığı denetimde polis memuru H.M.’nin hayatını kaybettiği, bedenine bir kurşunun isabet eden eşi ve üç kurşun yarası bulunan oğlunun ise ağır yaralı olduğu belirlendi. Özel hastaneye götürülen anne ile oğlu da yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Ailenin küçük çocukları Ö.T.M.’nin (15) ise olay sırasında meskende olduğu öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.