Seda Sayan resti çekti! 25 yaş küçük eşini kızdıracak hareket- KARAR

Mayıs ayında Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan 59 yaşındaki Seda Sayan, eşi ile ortalarında çıkan ayrılık savlarına inat aşk pozları vermeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir arada çalıştıkları programda romantik dans eden çift magazin gündemine bomba üzere düşerken, lolipoplu imgeleri de bir mühlet gündemi meşgul etmişti. Yakın arkadaşı ile alışverişte görüntülenen Seda Sayan, kendisine yöneltilen soruları karşılıksız bıraktı. Eşinden farklı alışverişe çıkan Sayan için ayrılıyorlar mı argümanları tekrar gündeme geldi.

SEDA SAYAN HERKESE KÜSTÜ

Oğlu Oğulcan Engin’in tasvip etmediği evliliğini dolu doldu yaşayan Seda Sayan, her fırsatta aşını lisana getirmekten çekinmiyor. Attığı her adımı eşiyle atan Sayan bu kez eşinden başka alışverişe çıktı. Kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerine beklenmedik bir karşılık veren Sayan, herkesi küstüğünü söyledi. Sayan’ın neden bu türlü bir hal sergilediği ise merak konusu oldu.

Nikahına katılmayan ailesi hakkında şimdi bir açıklama yapmayan Sayan, kendisinden 25 yaş küçük eşi ile evliliğin tadını doya doya çıkarıyor. Etilerde yakın arkadaşı ile alışveriş yaparken görüntülenen Sayan’ın yanında eşinin olmaması dikkatleri çekti. Magazincilerin kendisine yönelttiği soru karşısında Sayan, “Ben siz küstüm” yorumunda bulundu. Ağzını bıçak açmayan Seda Sayan’ın neden bu türlü yaptığı ise merak konusu oldu.

İşte Seda Sayan’ın eşinden başka yaptığı alışveriş görüntüleri

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.