Ünlü rapçi Kanye West kıyafetleri çöp torbasında sergiletiyor

Özel hayatıyla ve çılgın projeleriyle gündemden düşmeyen ünlü rapçi Kanye West’in, markası Yeezy’nin kıyafetlerini dev çöp torbalarında satmaya başlaması infial yarattı.

45 yaşındaki ABD’li rapçi Kanye West, Yeezy Gap eserlerinin klasik halde askıda değil de, çöp torbasına benzeyen büyük siyah çantalarda yer aldığı fotoğraflarını paylaştı.

Artık “Ye” olarak bilinmek isteyen rapçinin kıyafetleri askılarda görünce “kızdığı” tez edildi.

CNBC gazetecisi Jay Yarrow, New Jersey’deki bir Gap mağazasında Yeezy kıyafetleriyle dolu çantalar gördüğünü açıkladı. Giysilerin ülke genelindeki tüm mağazalarda bu halde sergilenip sergilenmediği ise aşikâr değil.

ASKILARA KARŞI

West’in Gap ile 2020’de başlayan işbirliği Balenciaga ile oluşturuldu. Eserler ortasında düz siyah kapüşonlular, tişörtler ve tozlukların fiyatları 5300 TL’ye (300 dolar) kadar çıkıyor.

Dezeen’in bildirdiğine nazaran Ye ve Balenciaga, Gap’in New York’un Times Meydanı’ndaki mağazasını da dönüştürerek tüm rayları, rafları ve askıları kaldırdı.

Yeni Yeezy serisi, “ilgili boyut ve tarz kodları” ile etiketlenmiş “büyük uzunluk siyah dökme torbalarda” alışveriş yapanları bekliyor.

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.