Binance, Yenilenen Bu Altcoin’i Destekliyor: Fiyat Uçtu!

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Binance, TomoChain’in (TOMO) Viction (VIC) olarak yeniden markalaşmasını desteklediğini resmen açıkladı. Borsa, bu geçişi kolaylaştırmak için TOMO işlem çiftlerini, para yatırma ve çekme işlemlerini ve daha fazlasını etkileyen çeşitli eylemlerde bulunacak.

Binance, TOMO için duyuru yaptı

Binance, 20 Kasım 2023 TSİ 06:30’da TOMO para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alacaktır. Kullanıcıların bu saatten önce gerekli işlemleri tamamlamaları tavsiye edilir. Yeniden markalaşma etkinliğinin ardından Binance, VIC para yatırma ve çekme işlemlerinin ne zaman açılacağını kullanıcılara bildirmek için ayrı bir duyuru yapacaktır. Binance, bu sürece dahil olan kullanıcılar için tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır. TOMO tokenları, yeniden markalaşma sürecinin tamamlandığını gösteren Binance’teki yeni ticker sembolü VIC’i alacaktır.

Binance, 20 Kasım 2023 TSİ 06:00’da TOMO/BTC, TOMO/TRY ve TOMO/USDT de dahil olmak üzere mevcut tüm TOMO spot alım satım çiftlerini listeden çıkaracaktır. Buna ek olarak, bekleyen tüm TOMO spot alım satım emirleri de şu anda iptal edilecektir. Binance, yukarıda belirtilen spot alım satım çiftleri için Alım Satım Botları hizmetlerini de sonlandıracak ve kullanıcıları olası kayıpları önlemek için alım satım botlarını güncellemeye ya da iptal etmeye çağıracaktır. Ancak, 24 Kasım 2023, TSİ 11:00’de VIC/BTC, VIC/TRY ve VIC/USDT spot alım satım çiftleri için alım satım yeniden başlayacaktır.

Vadeli işlem ticareti ne olacak?

Binance Vadeli İşlemler, USDT-Marjinli TOMO kalıcı vadeli işlem sözleşmesi için alım satım işlemlerini 14 Kasım 2023 tarihinde saat TSİ 11:30’da askıya alacaktır. Kullanıcılar bu saatten sonra mevcut pozisyonlarını kapatma fırsatına sahip olacaktır. Ardından, 12:00’de Binance Futures tüm pozisyonları kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve USDT-Marjinli TOMO kalıcı vadeli işlem sözleşmesini listeden çıkaracaktır. Yeniden listeleme için ayrı bir duyuru yapılacak ve Binance Futures muhtemelen marjin kademesi ayarlamaları, fonlama oranı güncellemeleri ve daha fazlası dahil olmak üzere ek koruyucu önlemler uygulayacaktır.

Binance, 7 Kasım 2023 TSİ 09:00’dan itibaren TOMO/USDT çapraz ve izole marjin borçlanmalarını askıya alacaktır. 16 Kasım 2023, 09:00’da Binance, kullanıcıların pozisyonlarını kapatacak, otomatik bir uzlaşma gerçekleştirecek ve TOMO/USDT çapraz ve izole marjin çiftinde bekleyen emirleri iptal edecektir. Ödenmemiş TOMO çapraz marjin ve izole marjin kredileri, kullanıcı hesaplarında tutulan TOMO varlıklarının satışına yol açabilir. Yeniden listeleme süreci için ayrı bir duyuru yapılacak. Diğer yandan Binance Simple Earn, 7 Kasım 2023 TSİ 09:00’dan itibaren TOMO Simple Earn Esnek ve Kilitli Ürünleri desteklemeyi durduracak. Daha sonra VIC için yeniden başlatacak.

Fiyat yükseldi

Bu gelişme ile 6 Kasım 2023 itibariyle TOMO tokenı önemli bir büyüme yaşayarak 1,43 doların üzerine çıktı ve şu anda 1,49 dolardan işlem görerek son 5 dakika içinde yüzde 10’dan fazla bir artış kaydetti. Bu artış, Binance’in TomoChain’in Viction olarak yeniden markalaşmasına verdiği desteğe ilişkin raporunu takip ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx