Ebrar Karakurt’un Şampiyonluk Sonrası Yaptığı Göndermeli Paylaşımı Gündem Oldu!

Milletler Ligi’nde tarih yazarak kupanın sahibi olan Filenin Sultanları gündemden düşmüyor. Oyuncular tek tek duygularını yaptıkları paylaşımlarla dile getirirken turnuvada önemli başarılara imza atan Ebrar Karakurt’un yaptığı paylaşım gündem oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nin ev sahipliğinde Arlington kentinde düzenlenen FIVB Miletler Ligi’nde Çin’le karşıya karşıya gelen Filenin Sultanları, 3-1’lik sonuçla kupanın sahibi oldu.

Turnuvada önemli sayılara imza atan Melissa Vargas, turnuvanın en değerli oyuncusu seçildi.

Üstün performans sergileyen oyuncularımızdan biri olan Zehra Güneş de Milletler Ligi’nin en iyi 1. orta oyuncusu seçildi.

Kaptan Eda Erdem, şampiyonluğun ardından “Yılların emeği var bunun içinde. Tarih yazan ekibin arasında bulunduğum için çok gururluyum.” açıklamasını yaptı.

Tarih yazan bir şampiyonluk elde eden oyunculardan da paylaşımlar gelmeye başladı. Turnuvanın başarılı isimlerinden biri olan Ebrar Karakurt’un ilk paylaşımı Mustafa Kemal Atatürk’le oldu.

Ardından Karakurt’tan gündem olan göndermeli bir paylaşım geldi. “Boynumda bana yargı yükleyenlerin utançlarından yapılma mücevherler yani altın madalya.” dedi.

Sonuna kadar bu madalyayı hak ediyorsunuz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx