Fenerbahçe’nin yeni transferi Stysiak İstanbul’da! ‘Eda abla seni çok özledim’

Geçtiğimiz sezon Sultanlar Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan Fenerbahçe, yeni sezon da kadrosunu güçlendirmek için hamlelerini gerçekleştirmiş ve Polonyalı pasör çaprazı Magdalena Stysiak’ı renklerine bağlamıştı. Yıldız voleybolcu İstanbul’a geldi.

FENERBAHÇE’DE YENİ BAŞANTRENÖR

Terzic’in ayrılığı sonrası Fenerbahçe Opet’in yeni başantrenörü Novara’dan ayrılan Stefano Lavarini olmuştu. Sarı-lacievrtli kulüp İtalyan Başantrenör Stefano Lavarini’yi şu şekilde açıklamıştı: “Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon yapılanması kapsamında İtalyan Başantrenör Stefano Lavarini ile anlaşma sağlamıştır.”

FENERBAHÇE’DE AYRILIKLAR PEŞ PEŞE

Terzic dışında Fenerbahçe’de voleybolculardan da ayrılıklar yaşandı. Sarı-lacivertli ekip, Macris Carneiro, Anna Lazareva, Hristina Vuchkova, İpar Özay Kurt ve Beliz Başkır ile yolların ayrıldığını açıkladı.

FENERBAHÇE İLE ANLAŞTI

Geçtiğimiz sezon İtalya Kadınlar Voleybol Ligi’nde Vero Volley Milano forması giyen Magdalena Stysiak ile Fenerbahçe 2023-2024 sezonu için anlaşmaya vardı.

İDOLÜ EDA ERDEM

Polonyalı yıldız daha öncesinde yapılan bir röportajda ‘Çocukken voleybol idolünüz kimdi?’ sorusuna şu cevabı vermişti:

Polonya’da idolüm Malgorzata Glinka’ydı. Her zaman onun oyunundan bir şeyler almaya çalıştım. Yabancı oyuncular arasında idolüm Türk milli takımından arkadaşım Eda Erdem. Önümüzdeki sezon Fenerbahçe’de birlikte oynayacağız.

VARGAS’IN YOKLUĞUNU KAPATACAK

Bu sezonu Çin Ligi’nde açacak olan Melissa Vargas sezon ortasında Fenerbahçe’ye geri dönecek. Bu sezon Vargas’ın yokluğunda Polonya’nın dünyaca ünlü yıldızı Stysiak Fenerbahçe’nin as pasör çaprazı olacak.

İSTANBUL’A GELDİ

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’nın yeni sezon yapılanması kapsamında kadrosuna kattığı Polonyalı pasör çaprazı Magdalena Stysiak İstanbul’a geldi.

EDA ERDEM’E MESAJ

Polonyalı yıldız voleybolcunun, İstanbul’a geliş görüntüleri Fenerbahçe tarafından yayınlanırken Eda Erdem’e de mesaj gönderdi. Eda Erdem’i idolü olarak gören Stysiak, ‘Seni çok özledim abla’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx